Przesyłka gratis
Zapomniałem hasła

Klub Ulubionego Kiosku

Nagrody Klubu Ulubionego Kiosku

Punkty Klubu Ulubionego Kiosku możesz wymieniać na gotówkę i/lub na nagrody.

Jeżeli posiadasz wystarczającą liczbę punktów, aby wymienić je na wybraną z poniższych nagród, złóż takie zamówienie drogą mailową: info@ulubionykiosk.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

 

Bon Podarunkowy - 60 zł

Podarunkowy bon na prenumeratę dowolnego czasopisma to idealny prezent na każdą okazję! Jego wartość to 60 zł, ale osoba, której podarujesz bon, zamówi za niego wybraną przez siebie prenumeratę o wartości co najmniej 120 zł! Szczegółowy opis znajduje się na stronie: www.ulubionykiosk.pl/bony

21 punktów KUK.

 

Bon Podarunkowy - 120 zł

Podarunkowy bon na prenumeratę dowolnego czasopisma to idealny prezent na każdą okazję! Jego wartość to 120 zł, ale osoba, której podarujesz bon, zamówi za niego wybraną przez siebie prenumeratę o wartości co najmniej 240 zł! Szczegółowy opis znajduje się na stronie: www.ulubionykiosk.pl/bony

42 punkty KUK.

 

Kod rabatowy - 10 zł

Użyj kodu rabatowego, aby zmniejszyć wartość zamówienia. Wpisz go w wyznaczone pole podczas składania zamówienia. Kod możesz wykorzystać na dowolne wydania papierowe lub elektroniczne (nie dotyczy Przedsprzedaży, Prenumeraty oraz Bonów).

6 punktów KUK.

 

Kod rabatowy - 20 zł

Użyj kodu rabatowego, aby zmniejszyć wartość zamówienia. Wpisz go w wyznaczone pole podczas składania zamówienia. Kod możesz wykorzystać na dowolne wydania papierowe lub elektroniczne (nie dotyczy Przedsprzedaży, Prenumeraty oraz Bonów).

11 punktów KUK.

 

Kod rabatowy - 30 zł

Użyj kodu rabatowego, aby zmniejszyć wartość zamówienia. Wpisz go w wyznaczone pole podczas składania zamówienia. Kod możesz wykorzystać na dowolne wydania papierowe lub elektroniczne (nie dotyczy Przedsprzedaży, Prenumeraty oraz Bonów).

16 punktów KUK.

 

Kod rabatowy na jedno bezpłatne e-wydanie

Użyj kodu rabatowego, aby zamówić wybrane e-wydanie. Wpisz kod w wyznaczone pole podczas składania zamówienia. Kod możesz wykorzystać na wydanie elektroniczne dowolnego magazynu (nie dotyczy Przedsprzedaży, Prenumeraty oraz Bonów).

9 punktów KUK.

 

Kod rabatowy na dwa bezpłatne e-wydania

Użyj kodów rabatowych, aby zamówić 2 wybrane e-wydania. Wpisz kod w wyznaczone pole podczas składania zamówienia. Kody możesz wykorzystać na dwa wydania elektroniczne dowolnych magazynów (nie dotyczy Przedsprzedaży, Prenumeraty oraz Bonów).

17 punktów KUK.

 

Ścieżka miłości. Praktyczny przewodnik po sztuce budowania związków

Autor w przystępny sposób pokazuje, jak odrzucać maski i uzdrawiać własne emocje, nauczyć się prawdziwie przebaczać oraz akceptować siebie i innych.

7 punktów KUK / dostępne 2 szt.

 

Na błędach! Poradnik-odradnik

Wszystko jest dobrze? A może wszystko powinno być inaczej? To zależy, z której strony spojrzeć. Jeśli stoisz na rozstaju dróg, ta książka doda ci otuchy i rozweseli. Być może sprawi, że wreszcie czegoś się nauczysz — na cudzych błędach.

8 punktów KUK / dostępne 2 szt.

 

Zdjęcia z duszą. Jak zostać fotografem z wizją

W poszczególnych esejach poza refleksjami autora nad znaczeniem "języka wizualnego", procesu interpretacji i autentyczności podczas fotografowania znalazły się też praktyczne wskazówki dotyczące tej dziedziny sztuki. Całość została zilustrowana zbiorem przepięknych fotografii. Dzięki tej książce łatwiej osiągniesz cel, jakim jest tworzenie zdjęć, które będą poruszały czułe struny w sercach odbiorców.

9 punktów KUK / dostępnych 8 szt.

 

Makowicz vs. Możdżer: Wrocław 2004

Filmowa rejestracja muzycznego spotkania dwóch znakomitych polskich pianistów Adama Makowicza i Leszka Możdżera. Materiał zawarty na prezentowanym DVD, został zarejestrowany 20 listopada 2004 podczas koncertu promującego płytę "Makowicz vs. Możdżer". Znajdziemy tu zarówno wybór jazzowych standardów od Cole Portera po Krzysztofa Komedę, jak i jazzowe interpretacje muzyki Fryderyka Chopina.

10 punktów KUK / dostępne 2 szt.

 

Melody Gardot, Live At The Olympia Paris

Muzykę urodzonej w Filadelfii Melody Gardot trudno przypisać do określonego gatunku. Artystka bywa zmysłowa, uczuciowa i introwertyczna, by za chwilę stać się bardziej drapieżna i ekspresywna. Taki też był występ nominowanej do nagrody Grammy piosenkarki i kompozytorki, który obejrzeli fani zgromadzeni w legendarnej paryskiej sali koncertowej.

13 punktów KUK / dostępnych 5 szt.

 

Kompozycja bez tajemnic

Bryan Peterson w przystępny sposób wyjaśnia zasady tworzenia przykuwających wzrok obrazów. Wiedzę, którą dzieli się z fotografami, wzbogaca celnymi przykładami interesujących prac oraz propozycjami ćwiczeń, które może wykonać każdy.

14 punktów KUK / dostępna 1 szt.

 

Wyklucie

Podczas gdy fala niepokojących incydentów przetacza się przez świat, do pewnego waszyngtońskiego laboratorium dociera tajemnicza paczka z Ameryki Południowej. Cokolwiek jest w środku, rwie się na wolność. Świat staje w obliczu zagłady. Pradawny gatunek, przebudzony po tysiącach lat hibernacji, rusza na łowy.

14 punktów KUK / dostępnych 5 szt.

 

Krucjata dzieci

Historia lubi się powtarzać. Mediolanowi grozi nowa zagłada atomowa, a dzieci znowu przygotowują wyprawę krzyżową. Czy prawdziwymi potworami są mutanty, które zajęły ruiny Mediolanu, czy ludzie ukrywający się pod miastem? Czy jest miejsce dla Boga tam, gdzie wiara spłonęła w atomowym ogniu, i po czyjej jest On stronie?

14 punktów KUK / dostępnych 5 szt.

 

Roślinny kabaret. Botanika i wyobraźnia

W swojej urzekającej, ciekawej i pełnej wiedzy historycznej i przyrodniczej książce Richard Mabey przedstawia różne gatunki roślin, które przez wieki rozbudzały wyobraźnię człowieka i wprawiały go w autentyczny zachwyt.

14 punktów KUK / dostępna 1 szt.

 

ABC gotowania 3

Seria książek ABC gotowania jest idealna dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę w kuchni, ale jednocześnie marzą, by rozwijać swój warsztat kulinarny. Z każdym tomem przepisy stają się coraz bardziej interesujące i inspirujące.

15 punktów KUK / dostępna 1 szt.

 

Fotografia bez tajemnic

Ten kompleksowy przewodnik pomoże ci robić lepsze zdjęcia w każdej sytuacji i każdym aparatem. Czy chcesz w końcu zrozumieć ekspozycję? Czy chciałbyś nauczyć się bardziej kreatywnego patrzenia i komponowania obrazów? Gotów lepiej poznać magię światła? To wszystko znajdziesz w tej książce.

17 punktów KUK / dostępna 1 szt.

 

Zdjęcie: Proces tworzenia

"Zdjęcie. Proces tworzenia" to książka ukazująca pomysły, techniki i proces tworzenia, które doprowadziły do powstania ostatecznych wersji wszystkich zamieszczonych w niej fotografii. David Duchemin zaprezentował cztery serie zdjęć, z których każda składa się z około 30 obrazów.

17 punktów KUK / dostępna 1 szt.

 

Pamięć Usb 16gb - Gra o Tron/Daenerys

Pendrive włoskiej marki Tribe w kształcie jednego z bohaterów serialu Gry o Tron. Nietypowy i ciekawy wygląd postaci serialowej sprawi, że każdy posiadacz urządzenia poczuje się wyjątkowo. Został wykonany z dużą starannością przedstawiając wybranego bohatera z najdrobniejszymi detalami.

18 punktów KUK / dostępna 1 szt.

Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.