Przesyłka gratis
Zapomniałem hasła

Jak zamawiać

Przejrzyj bieżącą ofertę kiosku i zdecyduj, które pisma najbardziej Cię interesują. W podjęciu decyzji pomocna będzie możliwość przejrzenia online aktualnego numeru

W strefie składania zleceń znajdziesz trzy opcje zamówienia czasopisma

3. Kliknij interesującą Cię opcję, by przejść do wybranej formy zamówienia: - wybór opcji "Prenumerata" przekieruje Cię na stronę prenumeraty, gdzie poznasz różne warianty subskrybcji, by wybrać i zamówić jeden z nich. - jeżeli wybierzesz bieżące wydanie papierowe* lub elektroniczne**, trafisz na stronę z formularzem zamówienia.

Uzupełnij formularz o dane niezbędne do realizacji zamówienia oraz wybierz formę płatności

Przejdź do "Potwierdzenia zamówienia" klikając w "Zamawiam"

Sprawdź poprawność danych. Aby je skorygować, skorzystaj z przycisku "Popraw dane". Jeżeli dane są prawidłowe, kliknij "Zamawiam"

Jeżeli wybierzesz płatność kartą, zostaniesz przekierowany/a na bezpieczne strony bramki płatniczej systemu PolCard, gdzie dokończysz transakcję

Jeżeli zdecydujesz się na płatność przelewem, na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość wraz z danymi do przelewu oraz linkiem potwierdzającym zamówienie. Twoje zamówienie będzie aktywowane po kliknięciu tego linku.

Poprawnie złożone zamówienie zostanie zrealizowane
najpóźniej w ciągu 24 godzin po otrzymaniu przez nas Twojej wpłaty

Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.